Mąż powinien dawać tylko żonie.

Kategoria: Rodzina Opublikowano: czwartek, 04 styczeń 2018 RadosnyTata

Wchodzę w Nowy Rok bez postanowień. Mam wtedy gwarancję że dotrzymam słowa i nikt mi nie zarzuci fałszu czy obłudy. Mam, pomimo pierwszego zdania, swoje pomysły jak wprowadzić w życie harmonię i szczęście. Cytując Laskowika – jak trzymać grabie i jak dogodzić babie. Czort wie które z tych dwóch jest ważniejsze, chociaż uważam że ważne są obie.

Czytaj więcej: Mąż powinien dawać tylko żonie.

Święta, Ding Dong.

Kategoria: Rodzina Opublikowano: niedziela, 24 grudzień 2017 RadosnyTata

Święta, święta, święta, ding, dong. Po raz 41 nadchodzi kolejny raz magiczny dzień. Czas w którym ludzie dokonują podsumować, mają do siebie i do innych jakieś żale, jakieś ale, a czasami są z siebie i wszystkich dookoła bardzo zadowoleni. Skoro ten czas jest taki ważny, to zastanawiam się jak się to dzieje że jest tak inny od dni moich młodości?

Czytaj więcej: Święta, Ding Dong.

Pięć rzeczy które ja popełniam, ale ty wcale nie musisz.

Kategoria: Rodzina Opublikowano: sobota, 16 grudzień 2017 RadosnyTata

Za każdym razem kiedy widzę przeróżne komentarze osób znanych i tych mniej znanych na temat co się powinno robić, a czego nie powinno, obiecuję sobie – nie otworzysz tego goowna. Po co tobie porady, co kto uważa za swoje pięć największych błędów ( które okazują się błędami zaobserwowanymi u innych), co powinno się zrobić przed trzydziestką, co przed czterdziestką, a ilu rzeczy powinienem się wystrzegać kładąc się do łóżka.

Czytaj więcej: Pięć rzeczy które ja popełniam, ale ty wcale nie musisz.

Wstać, nie wstać, oto jest pytanie.

Kategoria: Rodzina Opublikowano: środa, 27 wrzesień 2017 RadosnyTata

Ciężki ten los Taty, oj ciężki. Od samego rana trzeba podejmować bardzo trudne decyzje, a to czy podnieść tyłek już o szóstej rano czy może wcześniej. A może jednak jeszcze wcześniej kiedy trzeba przenieść Młodsze do jej łóżka, co by się nam nie rozpychała.

Czytaj więcej: Wstać, nie wstać, oto jest pytanie.

List do A. część pierwsza

Nie oszukuję siebie. Nie buduję swojej wizji świata opartej o fantazje czy poważne filozofie. Jestem daleki od tego aby kierować się jakimikolwiek wizjami, chociaż przyznam, są takie, dla których czasami umieram i żałuję jak przywracam się do życia po seansie snu. Nie są mi do tego potrzebne żadne nadzwyczajne środki czy preparaty .

Czytaj więcej: List do A. część pierwsza

Mam to co mam i jestem szczęśliwy

Straciłem to co straciłem i nadal jestem szczęśliwy