Pol`And`Rock Festiwal 2019

Kategoria: fotorelacje RadosnyTata

25 Pol`And`Rock Festiwal 2019 w Kostrzynie przeszedł już do historii. Dla Nas była to taka historia, że po raz pierwszy największy festiwal rockowy w Europie a może i na Świecie, odwiedziły Natalka i Dorotka. Jak się bawiły? Wszystko w Galerii a już jutro, relacja spisana. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania.

Czytaj więcej: Pol`And`Rock Festiwal 2019

Moje zdjęcia z tygodnia, Maj pierwszy.

Rozpoczynam cykl, który jest mi bliski. Lubię zatrzymywać chwile w kadrach aparatu, co nie oznacza, że mam się za mistrza fotografii. Od tego tygodnia, będę starał się opublikować od 10 do 20 zdjęć, które w jakiś sposób bardzo mi się spodobały. Zapraszam.

Czytaj więcej: Moje zdjęcia z tygodnia, Maj pierwszy.

VIII Otwartych Mistrzostw Mażoretek Polski Zachodniej - Występy 7 kwietnia

Kategoria: fotorelacje RadosnyTata

Zapraszam na kolejną porcję zdjęć z VIII Otwartych Mistrzostw Mażoretek Polski Zachodniej, jakie odbyły się w dniach 6-7 kwietnia w Kościanie. Relacja przedstawia występy z dnia 7 kwietnia, zespołów, duetów, solistek i solistów, miniformacji, w kategorii baton. Ostatnie zdjęcia zostały wykonane do ogłoszenia pierwszych wyników w niedzielę.

Czytaj więcej: VIII Otwartych Mistrzostw Mażoretek Polski Zachodniej - Występy 7 kwietnia

Zamek Czocha - Relacja z krótkiej, zimowej wycieczki.

Kategoria: fotorelacje RadosnyTata

Zamek Czocha. miejsce pełne magii, symboli, tajemnych przejść i bardzo ciekawej historii. Ale czy można oczekiwać, że miejsce położone niemalże w bajkowej scenerii, może być inne? Zapraszam. 

Czytaj więcej: Zamek Czocha - Relacja z krótkiej, zimowej wycieczki.

Park Miniatur Międzyzdroje.

Kategoria: fotorelacje RadosnyTata

Międzyzdroje to nie tylko morze, Promenada Gwiazd, nocne disco czy drogie ryby z mrożonki. Odwiedziliśmy to urocze miejsce niemalże w dziesiątą rocznicę ślubu. Niemalże, bo prawie w dziewiątą. Wykorzystaliśmy wspaniałą aurę w okolicach dnia dziecka i nie zawiedliśmy się.

Polecamy naszą miejscówkę, które nie jest może hotelem z pięcioma gwiazdkami, ale podobało się naszym dzieciom, podobało się naszym psiakom (które od wielu lat, pojechały pierwszy raz z nami na wakacje). Podobało się nam.

Zapraszamy na relację z Parku Miniatur w Międzyzdrojach. Do tej pory odwiedziliśmy wiele takich podobnych a jednak to właśnie ten, zbudowany w Międzyzdrojach, zrobił na nas największe wrażenie. Zapraszamy i polecamy.

Czytaj więcej: Park Miniatur Międzyzdroje.